Trenere etter krigen

1947

Sten Moe (2 md.)

1948

Innendørstrening med Turnforeningen

1949

Nils Eriksen / Gunnar Svendsen

1950

Ledet av oppmann Nils Eriksen

1951

Odd Erstad

1952

Johs Aarefjord

1953

Johs Aarefjord / (Kristen Svendsen)

1954

Johs Aarefjord

1955

Franz Cernisky

1956

Ledet av oppmann Ivan Lauritzen

1957

Ledet av oppmann Ivan Lauritzen

1958

Egil Kingren (sommer) / Johs Aasefjord (høst)

1959

Carl E. Wang (innendørs) / Georg Tefke (utendørs)

1960

Carl E. Wang

1961

Ledet av oppmann Leon Brynildsen

1962

Ledet av oppmann Leon Brynildsen

1963

Willy Buer

1964

Willy Buer

1965

Gunnar Svendsen

1966

Per Henæs

1967

Per Henæs

1968

Stein Otto Solberg

1969

Vilijn Cerveny / Kjell Karlsen fra høsten

1970

Per Henæs

1971

Per Henæs

1972

Per Henæs / (Kjell Karlsen)

1973

Per Henæs

1974

Hans Jacob Henæs

1975

Hans Jacob Henæs

1976

Per Mosgaard

1977

Per Mosgaard, Jan Kalnes fra juni

1978

Per Henæs

1979

Per Henæs

1980

Per Henæs

1981

Anders Fægri

1982

Anders Fægri

1983

Per Mosgaard

1984

Janne Olsson til august, deretter Per Henæs

1985

Per Henæs (Hans Jacob Henæs)

1986

Nils Arne Eggen

1987

Nils Arne Eggen

1988

Stefan Lundin

1989

Bjørn Drillestad / Roar Breivik

1990

Anders Fægri / Roar Breivik, Einar Aas fra august

1991

Mike Spight

1992

Mike Spight

1993

Mike Spight

1994

Mike Spight

1995

Per Høgmo

1996

Per Høgmo

1997

Knut Torbjørn Eggen

1998

Knut Torbjørn Eggen

1999

Knut Torbjørn Eggen

2000

Knut Torbjørn Eggen

2001

Knut Torbjørn Eggen

2002

Erik Brakstad

2003

Rune Tangen

2004

LO Mattsson

2005

Knut Tørum

2006

Geir Bakke

2007

Geir Bakke

2008

Geir Bakke, Joachim Mensen fra september

2009

Per Morten Haugen

2010

Per Morten Haugen, Erik Holtan fra august

2011

Tor Thodesen

2012

Tor Thodesen

2013

Michael Frank, Arne Erlandsen fra juli

2014

Arne Erlandsen

2015

Ørjan Christiansen

2016

Ørjan Christiansen, Ole Martin Nesselquist fra juli

2017

Ole Martin Nesselquist