Styreleder må ta seg en pause

Mossfk.no håper Geir, etter litt hvile, kommer snart tilbake med oppladede batterier.

For mer info:
Øivind T. Hansen – mob: 976 75 600 / e-post: oivind.hansen@mossfk.no
Fredrik Scheinert – mob: 924 67 957 / e-post: fredrik.scheinert@thalesgroup.com


Under følger en oppdatert kontaktliste:

HENVENDELSER TIL MOSS FOTBALLKLUBB

Postadresse: Postboks 47, 1501 Moss
Telefax: 69 25 66 50
E-post: mfk@mossfk.no

Moss Fotballklubb har som kjent minimumsbemanning for øyeblikket, så derfor har frivillige tatt ansvar for de ulike aktivitetsområdene våre.

Alle leveranser til Moss FK på Melløs Stadion (klubbhuset) avtales med Alvin Holm:
alvin.holm@mossfk.no / mob: 90 56 15 19.

ANSVARSOMRÅDE:                       E-POST:                                                               MOBIL:

Administrasjon
Monica Løken                                  monica.loken@mossfk.no                        918 18 544

Økonomi / lønn
Linda Kristiansen                            regnskap@mossfk.no

Marked / samarbeid
Thomas Evjenn                                thomas@eventsupport.no                        901 42 770

Sport
Knut Evensen                                   knut.evensen@mossfk.no                        932 08 168
Tor Thodesen                                   tor.thodesen@mossfk.no                         957 08 035

Yngres Avdeling
Anders Hansen                                anders.hansen@mossfk.no                    954 88 238

Eldres Avdeling
Kjell Nygaard                                     kjell@permasol.no                                    930 39 130

Damegruppa
Helle Enerhaugen                            heener@online.no                                     936 97 815

Pressehenvendelser
Fredrik Scheinert                              fredrik.scheinert@thalesgroup.com       924 67 957
Øivind T. Hansen                             oivind.hansen@mossfk.no                       976 75 600

Arrangement / kamper
Morten Westheim                             morten.westheim@mossfk.no                 952 38 096                                         

Klubbsekretær / web
Alvin Holm                                          alvin.holm@mossfk.no                              90 56 15 19

Personal
Øivind T. Hansen                              oivind.hansen@mossfk.no                       976 75 600

Medlemshenvendelser
Rune Viken                                         rune.viken@mossfk.no                             982 32 092

Moss FK AS
Klaus Hansen                                    klaus.hansen@mossfk.no                       995 69 733


ALLE ANDRE HENVENDELSER:
      mfk@mossfk.no