Spilleplanen for Adeccoligaen 2008 er klar!

Terminlisten er klar. Moss Fotballklubb reiser til Rogaland for å møte nyopprykkede Sandnes Ulf den 6. april.

1. runde (6. april):
Kongsvinger -Alta

Løv-Ham -Hønefoss

Start -Nybergsund

FK Haugesund -Notodden

Sandnes Ulf -Moss

Hødd -SFK Sparta
Odd Grenland -Sandefjord

Bryne -Sogndal

Runde2,13. apr.
SFK Sparta-Kongsvinger

Moss -Hødd

Nybergsund -Bryne

Alta -Odd Grenland

Sandefjord -Sandnes Ulf

Sogndal -FK Haugesund

Notodden -Løv-Ham

Hønefoss -Start

Runde3, 20. apr.
Moss -Sandefjord

Kongsvinger -Hødd

Løv-Ham -SFK Sparta
Start -Alta

FK Haugesund -Nybergsund
Sandnes Ulf -Sogndal

Odd Grenland -Hø
Bryne -Notodden

Runde4, 27. apr.
SFK Sparta-Start

Kongsvinger -Odd Grenland

Nybergsund -Sandefjord

Alta -FK Haugesund

Hødd -Løv-Ham

Sogndal -Moss

Notodden -Sandnes Ulf

Hønefoss -Bryne

Runde5, 30. apr.
Moss -Notodden

Løv-Ham -Kongsvinger

Start -Hødd

FK Haugesund -Hønefoss

Sandnes Ulf -Nybergsund

Sandefjord -Sogndal

Odd Grenland -SFK Sparta
Bryne -Alta

Runde6, 4. mai.
SFK Sparta-FK Haugesund
Kongsvinger -Bryne

Løv-Ham -Start

Nybergsund -Sogndal

Alta -Sandnes Ulf

Hødd -Odd Grenland

Notodden -Sandefjord

Hønefoss -Moss

Runde7, 16. mai.
Moss -Nybergsund

Start -Kongsvinger

FK Haugesund -Hødd

Sandnes Ulf -Hønefoss

Sandefjord -Alta

Sogndal -Notodden

Odd Grenland -Løv-Ham

Bryne -SFK Sparta

Runde8, 25. mai.
SFK Sparta-Moss

Kongsvinger -FK Haugesund

Løv-Ham -Sandnes Ulf

Start -Odd Grenland

Nybergsund -Notodden

Alta -Sogndal

Hødd -Bryne

Hønefoss -Sandefjord

Runde9, 1. jun.
Moss -Kongsvinger

Nybergsund -Hønefoss

FK Haugesund -Odd Grenland

Sandnes Ulf -Start

Sandefjord -Hødd

Sogndal -SFK Sparta
Notodden -Alta

Bryne -Løv-Ham

Runde10, 8. jun.
SFK Sparta-Sandefjord

Kongsvinger -Sogndal

Løv-Ham -Moss

Start -FK Haugesund

Alta -Nybergsund

Hødd -Sandnes Ulf

Odd Grenland -Bryne

Hønefoss -Notodden

Runde11, 29. jun.
Moss -Alta

Nybergsund -Odd Grenland
FK Haugesund -Løv-Ham
Sandnes Ulf -SFK Sparta
Sandefjord -Kongsvinger
Sogndal -Hønefoss
Notodden -Hødd
Bryne -Start

Runde12, 6. jul.
SFK Sparta-Notodden
Kongsvinger -Sandnes Ulf
Løv-Ham -Sandefjord
Start -Moss

FK Haugesund -Bryne
Alta -Hønefoss
Hødd -Nybergsund
Odd Grenland -Sogndal

Runde13, 13. jul.
Moss -Odd Grenland

Nybergsund -SFK Sparta
Alta -Løv-Ham
Sandnes Ulf -Bryne
Sandefjord -FK Haugesund
Sogndal -Hødd
Notodden -Start
Hønefoss -Kongsvinger

Runde14, 20. jul.
SFK Sparta-Hønefoss
Kongsvinger -Nybergsund
Løv-Ham -Sogndal
Start -Sandefjord
FK Haugesund -Sandnes Ulf
Hødd -Alta
Odd Grenland -Notodden
Bryne -Moss

Runde15, 27. jul.
Moss -FK Haugesund

Nybergsund -Løv-Ham
Alta -SFK Sparta
Sandnes Ulf -Odd Grenland
Sandefjord -Bryne
Sogndal -Start
Notodden -Kongsvinger
Hønefoss -Hødd

Runde16, 3. aug.
SFK Sparta-Hødd
Moss -Sandnes Ulf

Kongsvinger -Start
Alta -Sandefjord
Sogndal -Bryne
Notodden -FK Haugesund
Odd Grenland -Nybergsund
Hønefoss -Løv-Ham

Runde17, 6. aug.
Løv-Ham -Notodden
Start -Hønefoss
Nybergsund -Alta
FK Haugesund -Sogndal
Sandnes Ulf -Kongsvinger
Hødd -Moss

Sandefjord -SFK Sparta
Bryne -Odd Grenland

Runde18, 10. aug.
SFK Sparta-Løv-Ham
Kongsvinger -Moss

Alta -Start
Hødd -Sandefjord
Sogndal -Sandnes Ulf
Notodden -Bryne
Odd Grenland -FK Haugesund
Hønefoss -Nybergsund

Runde19, 17. aug.
Moss -Sogndal

Løv-Ham -Hødd
Start -SFK Sparta
Nybergsund -Kongsvinger
FK Haugesund -Alta
Sandnes Ulf -Notodden
Sandefjord -Odd Grenland
Bryne -Hønefoss

Runde20, 24. aug.
SFK Sparta-Nybergsund
Alta -Bryne
Hødd -Start
Sandefjord -Løv-Ham
Sogndal -Kongsvinger
Notodden -Moss

Odd Grenland -Sandnes Ulf
Hønefoss -FK Haugesund

Runde21, 31. aug.
Moss -Hønefoss

Kongsvinger -Notodden
Start -Løv-Ham
Nybergsund -Hødd
FK Haugesund -SFK Sparta
Sandnes Ulf -Alta
Sogndal -Odd Grenland
Bryne -Sandefjord

Runde22, 7. sep.
SFK Sparta-Bryne
Løv-Ham -Nybergsund
Alta -Moss

Hødd -FK Haugesund
Sandefjord -Start
Notodden -Sogndal
Odd Grenland -Kongsvinger
Hønefoss -Sandnes Ulf

Runde23, 14. sep.
Moss -SFK Sparta
Kongsvinger -Hønefoss
Nybergsund -Start
FK Haugesund -Sandefjord
Sandnes Ulf -Løv-Ham
Sogndal -Alta
Notodden -Odd Grenland
Bryne -Hødd

Runde24, 21. sep.
SFK Sparta-Sandnes Ulf
Løv-Ham -FK Haugesund
Start -Bryne
Alta -Notodden
Hødd -Kongsvinger
Sandefjord -Nybergsund
Odd Grenland -Moss

Hønefoss -Sogndal

Runde25, 28. sep.
Moss -Løv-Ham

Kongsvinger -SFK Sparta
FK Haugesund -Start
Sandnes Ulf -Hødd
Sogndal -Sandefjord
Notodden -Hønefoss
Odd Grenland -Alta
Bryne -Nybergsund

Runde26, 5. okt.
SFK Sparta-Sogndal
Løv-Ham -Bryne
Start -Sandnes Ulf
Nybergsund -FK Haugesund
Alta -Kongsvinger
Hødd -Notodden
Sandefjord -Moss

Hønefoss -Odd Grenland

Runde27, 12. okt.
Moss -Start

Kongsvinger -Løv-Ham
Sandnes Ulf -Sandefjord
Sogndal -Nybergsund
Notodden -SFK Sparta
Odd Grenland -Hødd
Hønefoss -Alta
Bryne -FK Haugesund

Runde28, 19. okt.
SFK Sparta-Alta
Løv-Ham -Odd Grenland
Start -Sogndal
Nybergsund -Moss

FK Haugesund -Kongsvinger
Hødd -Hønefoss
Sandefjord -Notodden
Bryne -Sandnes Ulf

Runde29, 26. okt.
Moss -Bryne

Kongsvinger -Sandefjord
Alta -Hødd
Sandnes Ulf -FK Haugesund
Sogndal -Løv-Ham
Notodden -Nybergsund
Odd Grenland -Start
Hønefoss -SFK Sparta

Runde30, 2. nov.
SFK Sparta-Odd Grenland
Løv-Ham -Alta
Start -Notodden
Nybergsund -Sandnes Ulf
FK Haugesund -Moss

Hødd -Sogndal
Sandefjord -Hønefoss
Bryne -Kongsvinger