Se hvordan det går med MFKs motstandere

Se hvordan det går med MFKs motstandere

Sesongoppkjøringen er i gang for fullt og flere av Moss Fotballklubbs motstandere i serien i 2019 har spilt flere matcher.

Her er en rekke resultater fra treningskampene så langt:

Kvik Halden – Råde               2-0
Moss – Hønefoss                 2-0
Hødd – Herd                          4-2
Moss – Rommen                  1-1
Mjøndalen – Fredrikstad        2-2
Bryne – Brodd                        6-2
Follo – Kvik Halden                2-4
Viking – Sola                          8-1
Sandnes Ulf – Vidar               0-0
Spjelkavik – Hødd                 3-2
Ålesund – Brattvåg                3-3
Arendal – Fløy                       2-1
Kvik Halden – Frigg              1-2
KFUM – Fredrikstad            (AVLYST)
Levanger – Steinkjær FK      1-0
Bryne – Vard                         2-1
Ranheim – Stjørdals/Blink     4-0
Stjørdals/Blink – Verdal         5-0
Brodd – Sola                         2-0
Sandnes Ulf – Bryne             0-2
Arendal – Jerv                       0-4
Molde II – Hødd                     1-3
Levanger – Nardo                 5-1
Fredrikstad FK – Sogdiana   1-1
Lysekloster – Vidar                1-1
Byåsen – Kolstad                  4-0
Brattvåg – Spjelkavik            7-0
Arendal – Vindbjart               3-3
Fredrikstad FK – Nest Sotra  3-1
Bryne – Jerv                          2-6
Sola – Varhaug                      3-0
Rosenborg II – Levanger       3-1
Kvik Halden – Moss              4-1
Hødd – Spjelkavik                 3-1
Ranheim – Byåsen                4-1
Brattvåg – Herd                     7-0

Kommende kamper:
Onsdag 20 februar, Arendal – Sandnes Ulf
Torsdag 21 februar, Stjørdals/Blink – Steinkjer
Torsdag 21 februar, Brodd – Vidar
Fredag 22 februar, Fredrikstad – Kvik Halden
Fredag 22 feb, Molde2 – Brattvåg
Lørdag 23 februar, Moss – Ørn Horten
Lørdag 23 februar, KBK – Hødd
Lørdag 23 februar, Levanger – Byåsen
Søndag 24 februar, Ullern – Moss
Fredag 1 mars, Sarpsborg08 – Fredrikstad
Fredag 1 mars, Arendal – Notodden
Fredag 1 mars, Bryne – Sola
Lørdag 2 mars, Egersund – Brodd
Lørdag 2 mars, VIF2 – Moss (Intility 15.00)
Lørdag 2 mars, Hødd – Træff
Lørdag 2.mars, Kvik Halden – ?
Lørdag 2 mars, Levanger – Verdal
Søndag 3 mars, Fredrikstad – Grorud
Torsdag 7 mars, Levanger – Stjørdals/Blink
Torsdag 7 mars, Fredrikstad – Alta
Torsdag 7 mars, Nardo – Byåsen
Fredag 8 mars, Arendal – Fram Larvik
Lørdag 9 mars, Hødd – Brattvåg
Lørdag 9 mars, Egersund – Madla
Lørdag 9 mars, Vard – Vidar

Moss Fotballklubb oppdaterer fortløpende når nye resultater kommer inn.