Se hvordan det går med MFKs motstandere

Se hvordan det går med MFKs motstandere

Sesongoppkjøringen er i gang for fullt og flere av Moss Fotballklubbs motstandere i serien i 2019 har spilt flere matcher.

Her er en rekke resultater fra treningskampene så langt:

Kvik Halden – Råde               2-0
Moss – Hønefoss                 2-0
Hødd – Herd                          4-2
Moss – Rommen                  1-1
Mjøndalen – Fredrikstad        2-2
Bryne – Brodd                        6-2
Follo – Kvik Halden                2-4
Viking – Sola                          8-1
Sandnes Ulf – Vidar               0-0
Spjelkavik – Hødd                 3-2
Ålesund – Brattvåg                3-3
Arendal – Fløy                       2-1
Kvik Halden – Frigg              1-2
KFUM – Fredrikstad            (AVLYST)
Levanger – Steinkjær FK      1-0
Bryne – Vard                         2-1
Ranheim – Stjørdals/Blink     4-0
Stjørdals/Blink – Verdal         5-0
Brodd – Sola                         2-0
Sandnes Ulf – Bryne             0-2
Arendal – Jerv                       0-4
Molde II – Hødd                     1-3
Levanger – Nardo                 5-1
Fredrikstad FK – Sogdiana   1-1
Lysekloster – Vidar                1-1
Byåsen – Kolstad                  4-0
Brattvåg – Spjelkavik            7-0
Arendal – Vindbjart               3-3
Fredrikstad FK – Nest Sotra  3-1
Bryne – Jerv                          2-6
Sola – Varhaug                      3-0
Rosenborg II – Levanger       3-1
Kvik Halden – Moss              4-1
Hødd – Spjelkavik                 3-1
Ranheim – Byåsen                4-1
Brattvåg – Herd                     7-0
Arendal – Sandnes Ulf          0-0
Brodd – Vidar                        3-5
Fredrikstad – Kvik Halden     0-2
Molde II – Brattvåg                1-1
Moss – Ørn Horten               2-4
Kristiansund – Hødd              0-0
Levanger – Byåsen                1-3
Ullern – Moss                        1-1
Nardo – Orkla                         7-0
Stjørdals/Blink – Steinkjer       6-0
Sarpsborg08 – Fredrikstad    3-0
Arendal – Notodden              (AVLYST)
Bryne – Sola                          1-4
Egersund – Brodd                 5-1
VIF2 – Moss                          2-1
Hødd – Urozhay (Rus)           0-1
Kvik Halden – Tønsberg        1-0
Levanger – Verdal                 4-0
Levanger – Stjørdals/Blink    2-2
Nardo – Byåsen                    1-2
La Nuncia (es)-Arendal        2-3
Fredrikstad – Alta                 4-1
Arendal – Brann (junior)       1-0
Moss – Florø                         2-1
Hødd – Brattvåg                   3-0
Egersund – Madla                3-1
Vard – Vidar                          4-1

Kommende kamper:
Onsdag 13 mars, Sandnes Ulf – Egersund
Fredag 15 mars, Arendal – Jerv
Lørdag 16 mars, Stjørdals/Blink – Oppsal
Søndag 17 mars, Fredrikstad – Strømmen
Lørdag 16 mars, Byåsen – Tiller
Lørdag 16 mars, Florø – Brattvåg
Lørdag 16 mars, Viking2 – Vidar
Lørdag 16 mars, Oddevold (S) – Kvik Halden
Søndag 17 mars, Hødd – AaFK
Søndag 17 mars, Ranheim – Levanger
Torsdag 21 mars, Sola – Vidar
Lørdag 23 mars, Hødd – Stjørdals/Blink
Lørdag 23 mars, Fredrikstad – Falkenberg
Lørdag 23 mars, Kvik Halden – Ljungskile (S)
Lørdag 23 mars, Byåsen – Rosenborg2
Lørdag 23 mars, Strindheim – Levanger
Lørdag 23 mars, Elverum – Moss (Elverum 14.00)
Lørdag 23 mars. Bryne – Arendal
Lørdag 23 mars, Hødd – Stjørdals/Blink
Torsdag 28 mars, Sola – Staal/Jørpeland
Lørdag 30 mars, Kvik Halden – Grebbestad (S)
Lørdag 30 mars, Fredrikstad – Bærum
Lørdag 30 mars, Træff – Brattvåg
Lørdag 30 mars, Asker – Moss (Føyka 14.00)
Mandag 1 april, ODD2 – Arendal
Torsdag 4 april, Stjørdals/Blink – Byåsen
Lørdag 6 april, Bærum – Moss (Sandvika 14.00)
Lørdag 6 april, Arendal – Asker
Lørdag 6 april, Kjelsås – Kvik Halden
Lørdag 6 april, Hødd – Florø
Lørdag 6 april, Egersund – Sola
Søndag 7 april, Fredrikstad – Fram
Søndag 7 april, Bryne – Vidar

Moss Fotballklubb oppdaterer fortløpende når nye resultater kommer inn.