Kontakt MFK - Moss Fotballklubb

Henvendelser til Moss Fotballklubb


Besøksadresse: Nordahl Griegs gate 22

Postadresse: Postboks 47, 1501 Moss
E-post: rune@standup.no
Telefon: Se liste under.

 ANSVARSOMRÅDE:

E-POST:

MOBIL:

 
 Administrasjon

 Administrasjon
kontor@mossfk.no

 Thomas Thorkildsen

thomas.thorkildsen@mossfk.no

 901 41 316


 Økonomi/lønn

 Thomas Thorkildsen

thomas.thorkildsen@mossfk.no


 901 41 316


 Marked/samarbeid

 Siv Holder
 

marked@mossfk.no
     

 913 60 537
 


 Sport

Ole Martin Nesselquist
 

 omn@mossfk.no

          

 
 Yngres avdeling

  ThomasThorkildsen

yngres@mossfk.no         901 41 316


 Eldres avdeling

 Gunnar Berg

gunnarberg@rocketmail.com

906 64 666


Informasjon/Kommunikasjon           

 Trond Andersen

trond.andersen.consulting@outlook.com

 906 81 551 


 Pressehenvendelser

Thomas Thorkildsen

thomas.thorkildsen@mossfk.no


901 41 316          


 Arrangement/kamper

 Morten Westheim

morten.westheim@gmail.com 

952 38 096


 Web og sosiale medier

 Alvin Holm

holm2303@msn.com

905 61 519


 Personal

 Thomas Thorkildsen

thomas.thorkildsen@me.com

901 41 316


 Medlemshenvendelser

 Rune Viken

rune@standup.no

982 32 092

 

 Alle andre henvendelser

 kontor@mossfk.no

 













Neste kamp

Moss FK - Pors


Lørdag 18.02.2017, kl. 15:00
Melløs kunstgress, Moss

 

Resultat forrige kamp:
Moss FK - Pors 2-1  (1-0)



          































PostNordligaen avd. 4 - 2016

Mer info >>


Følg oss på Facebook
Klikk på ikonet til høyre for
å få mer informasjon!

Besøk supporterklubben
Klikk på ikonet til høyre for
å få mer informasjon!

Aktivitetskalender
Klikk på ikonet til høyre for
å få mer informasjon!




Les mer om våre nettprodukter her: Kréatif AS