Kontaktpersoner yngres avdeling:


(Oppdatert 31.01.2018 - oppdateres ytterligere snart)



Ansvarlige Navn E-post Tlf.nr

Leder Runar Borgersen runar@cano.no 90541147
Sport Kim Andersen kaa@mossfk.no 92299841 Utstyr Runar Borgersen runar@cano.no 90541147


2002 

Rino Hjelkrem
Hovedtrener

rinoh@live.no

92416651  


2002

Dennis Enerhaugen
Trener
dennisenerhaugen@hotmail.com
41842335  


2002

Christian Clasén
Lagleder

post@clasen.no

91628010  


2003

Markus Engman
Hovedtrener

markus@hotmail.com

40399549  


2003

Robert Larsen
Trener

larsenrobert69@gmail.com

90582476  


2003

Ronny Jensen
Trener
ronny@09070.com
98293966  


2003

Arlid Roer
Lagleder 1

arild.roer@aztek.no

48187922  


2004

Andreas Falch Nilsen
Hovedtrener

afn1980@hotmail.com

95106548  


2004

Simen Nymark
Trener

simennymark@gmail.com

90864309  


2004

Thomas Markussen
Lagleder

bomarkus@online.no

91362011  


2005

Kjetil Andresen
Hovedtrener

kjetil.andresen@nordea.no

94847944  


2005

Thomas Søderholm
Trener

t.soderholm@me.com

93011878  


2005

Tim Ford
ass trener

timford@online.no

47021183  


2005

Bjørn Fisher Nielsen
Lagleder

bjorneni1978@gmail.com

48475852  


2006

Tommy Sandslett
Hovedtrener

tsandslett@gmail.com

41269986


2006

Ola Kvam
Trener

ola.kvam@gmail.com

91616629  


2006

Bjørn Wiggo Norum
Trener
bjorn.wiggo@rgs.no
47617044  


2006

Christian Clasén
Lagleder

post@clasen.no

91628010  


2007

Bjørn Vidar Eikeland
Hovedtrener

bve1970@gmail.com

90647866  


2007

Roy Sætre Khantatat
Trener

royskhan@yahoo.no

46612713  


2007

Bjørn Fisher Nielsen
Trener

bjorneni1978@gmail.com

48475852  


2007

Mustafa Kilinc
Trener
mustafakilinc@live.no
95000116  


2007

Robin Skauge
Trener

robin.skauge@falknonfood.no

40464410  


2007

Roger Grønsletten
ass trener

rog-groensle@hotmail.com




2007

Anne Wilhelmsen
Foreldregruppe

Anne.wilhelmsen@ticket.no




2008

Vegard Leines
Hovedtrener

veglei@yahoo.com

97703713  


2008

Monica Lervold
Foreldregruppe

mo-nordv@online.no

95431461  


2009

Trygve Schaaning Willadssen
Hovedtrener

tsw@if.no

91746162  


2009

Jon Reiel Endal
Hjelpetrener
jon.endal@aquamarine.no
90954237  


2009

Richard Skinstad-Jansen
Hjelpetrener
rsj@infotjenester.no
45030101  


2009

Espen Foss
Hjelpetrener

fosstheboss@gmail.com

45454283  


2009

Ole Johannessen
Lagleder
ole.cronor@gmail.com
97415874  


2009

Stian Jarl
Hovedtrener
stian_jarl@hotmail.com
99121975  


2009

Bård Nohre
Hovedtrener

bard.nohre@gmail.com

91115714  


2010

Jens Christian Westheim
Hovedtrener

jenscka@mosseskolen.no

41129828  


2010

Helge Wisth
Trener

helwis11@gmail.com

92888242  


2010

Ove Hellevang
Lagleder

hellevang@me.com

93098500  


2010

Finn Ivar Olsen
Trener

finni@grimmulus.com

41458758  


2010

Thorleif Arnesen
Trener

tharnesen@hotmail.com

41528412  


2010

Jørn Berge Martemns
Trener

joernalex@hotmail.com

90760053  


2011

Kjell-Kristian Ellingsen
Lagleder

kjell.kristian.ellingsen@rusta.com

94301104   


2011

Madelen Noulas
Hjelpetrener

noulas@me.com

95968601   


2011

Dan Mygind
Hjelpetrener

mygind@me.com

91242390   


2011

Rune Tønnesen
Hovedtrener

zilk_@hotmail.com

97500158   


2011

Tim Haugland
Hjelpetrener

tim.haugland@sas.no

95105606   


2011

Hallvard Mildestveit
Hjelpetrener

hmildestveit@gmail.com

97517882   



Jr.lag    
Kjetil Jensen
Hovedtrener     
kjetil.jensen@konsumgruppen.no      
93006500


Jr.lag
André Kraft Tveter     
Trener
andre.kraft.tveter@gmail.com
92853163





Neste kamp
                                                                                             

  Moss - Fredrikstad


Lørdag 21.04.2018, kl. 16:00
 Melløs stadion, Moss

 

Resultat forrige kamp:
Moss FK - Kråkerøy 4-0  (2-0)




























Norsk Tipping-ligaen avd. 1

Mer info >>


Følg oss på Facebook
Klikk på ikonet til høyre for
å få mer informasjon!

Besøk supporterklubben
Klikk på ikonet til høyre for
å få mer informasjon!

Aktivitetskalender
Klikk på ikonet til høyre for
å få mer informasjon!




Les mer om våre nettprodukter her: Kréatif AS